Призери PRO DCU 2019 року

Боровицкий
-Перше місце в PRO DCU 2019 року-
Боровицький В’ячеслав
Кремец 200х300
-Друге місце в PRO DCU 2019 року-
Кремець Сергій
Кіріс Володимир
-Третє місце в PRO DCU 2019 року
Кіріс Володимир

Пілоти PRO DCU 2019 року

Иллюк Дмитро 200х300
Іллюк Дмитро
Виговський Олексій
Виговський Олексій
Лисичонок Денис
Лисиченок Денис
Зайченко Богдан
Зайченко Богдан
Marek Wartalowitz 200х300
Wartalowicz Marek
Косогов Олександр
Косогов Олександр
Геращенко обрезка
Геращенко Віталій
Губанов Сергій
Губанов Сергій
Ярослав Кремец
Кремець Ярослав
Паларієв Володимир
Паларієв Володимир
Кулик Андрій
Кулик Андрій
Ковальчук Сергій
Ковальчук Сергій
Гавриленко Артур
Гавриленко Артур
Шевчук Руслан 200х300
Шевчук Руслан
Асатуров Эрнесто 200х300
Асатуров Ернесто
Ковбасюк Виталий
Ковбасюк Віталій
Приходько Артем
Приходько Артем
Гончарук Дмитро
Гончарук Дмитро
Рораговський Ярослав
Рараговський Ростислав
Яковис Василь
Яковіс Василь
Боєв Денис
Боєв Денис
Андреев Костянтин
Андрєєв Костянтин
Гумницкий
Гумницький Данко
Мамонтов Андрій
Мамонтов Андрій
Монюк Володимир 200х300
Монюк Володимир
Каюк Вадим 200х300
Каюк Вадим
Гнездицкий Антон
Гнездицький Антон
Пшец Роман
Пшець Роман
Матвійків Володимир
Матвійків Володимир
Зубчук Иван
Зубчук Іван
Семенюк Павло
Семенюк Павло
Калиновський Мирослав
Калиновський Мирослав
Якимець Юрій 200х300
Якимець Юрій
Папанов Олександр
Папанов Олександр
Зіновський Володимио
Зіновський Володимир
Волков Коля
Волков Микола

Призери Чемпіонату України з дріфтингу 2016 року

1_Илюк_20
-Чемпіон України 2016 року-
Іллюк Дмитро
2_Лук’янов_665
-Друге місце в чемпіонаті України 2016 року-
Лук’янов Микита
3_Грінчук_1
-Третє місце в чемпіонаті України 2016 року
Грінчук Олександр

Пілоти Чемпіонату України з дріфтингу 2016 року

1_Илюк_20
Іллюк Дмитро
2_Лук’янов_665
Лук’янов Микита
3_Грінчук_1
Грінчук Олександр
4_Паларієв_22
Паларієв Володимир
5_Боровицький_31
Боровицький В’ячеслав
6_Єзеров_13
Єзеров Руслан
7_Кремец_101
Кремець Сергій
8_Нікіфоров_89
Никифоров Віталій
9_Корогодський_420
Корогородський Данило
10_Блиндюк_10
Блиндюк Роман
11_Ковальчук_111
Ковальчук Сергій
12_Лютий_21
Лютий Віталій
13_Шевчук_513
Шевчук Руслан
14_Кондрецький_90
Кондрецький Володимир
15_Шамін_88
Шамін Денис
16_Донсов_55
Донсов Дмитро
17_Говоров_11
Говоров Андрій
18_Асатуров_333
Асатуров Ернесто
19_Мурчін_177
Мурчін Марат
20_Волков_888
Волков Микола
21_Сьомін_74
Сьомін Олександр
22_Дрифтовський_199
Дріфтовський Юрій
23_Бочаров_17
Бочаров Ігор
24_Глоба_77
Глоба Дмитро
25_Бундєв_98
Бундєв Сергій
26_Ліпський_24
Ліпський Сергій
27_Семенюк_5
Семенюк Павло
28_Гумницький_66
Гумницький Данко
29_Якимець_67
Якимець Юрій
30_Барбаш_19
Барбаш Владислав