До уваги представників ЗМІ!

Відкрито акредитацію ЗМІ на Чемпіонат по дріфту “AUTO MARKET DRIFT”, що відбудеться 9 жовтня в місті Хмельницький.

Для роботи ЗМІ на чемпіонаті потрібно пройти процедуру акредитації.
Прийом заявок на перегони триватиме до 7 жовтня включно.

Представники телебачення, кореспонденти газет можуть пройти спрощену процедуру акредитації у день змагань, ЗАЗДАЛЕГІДЬ ЗВЕРШУВШИСЬ до прес-секретаря (063) 186 70 61 Вікторія Воробєй.

З правилами та умовами акредитації ви можете ознайомитися нижче, в документі “заява на акредитацію ЗМІ”. Слідкуйте за інформацією на офіційних ресурсах змагань.

Для роботи на чемпіонаті потрібно пройти процедуру акредитації. Акредитація здійснюється прес-службою змагань на підставі заявки, яку ви знайдете в цьому розділі. Заповнену заявку надсилайте на електронну адресу: press.drift@gmail.com.

Підтвердження акредитації надійде на вашу електронну адресу, як тільки ми його опрацюємо. Прес-служба залишає за собою право відмовити в акредитації на власний розсуд.

Незалежні фотографи (інтернет-фотографи, блогери) мають надати посилання на своє портфоліо та сайт, блог, сторінку, де розміщено анонс заходу.

Представникам ЗМІ, що пройшли акредитацію, для отримання детальної інформації, бейджа і захисного жилета потрібно з’явитися до місця проведення змагань у зазначений в листі-підтвердженні час.

Дякуємо за увагу! Радо чекаємо Вас на змаганнях. З питань акредитації звертайтесь: (063) 186 70 61 Вікторія Воробєй.

З питань роботи із пресою звертайтеся: 0631867061 – прес-секретар Вікторія Воробєй або листом press.drift@gmail.com

Якщо у вас є цікаві ідеї та побажання, відправляйте листи на press.drift@gmail.com з позначкою «Співробітництво».