До уваги представників ЗМІ!

Розпочато акредитацію преси на Гран-Прі Вінниці з дріфтингу (Belshina Pro Drift Competitions of Ukraine), що відбудеться 9-10 червня у Вінниці на трасі аеродрома Калинівка. Прийом заявок триватиме до 8 червня включно. Представники телебачення, кореспонденти газет можуть пройти спрощену процедуру акредитації у день змагань, звернувшись за телефоном (067) 832-33-64. З правилами та умовами акредитації ви можете ознайомитися нижче. Слідкуйте за інформацією на офіційних ресурсах змагань.

Для роботи на Гран-Прі Вінниці з дріфтингу потрібно пройти процедуру акредитації. Акредитація здійснюється прес-службою змагань на підставі заявки, яку ви знайдете в цьому розділі. Заповнену заявку надсилайте на електронну адресу: press.drift@gmail.com. У разі виникнення питань звертайтеся до прес-секретаря Анни Іллінської за номером (067) 832-33-64 в робочий час.

Підтвердження акредитації надійде на вашу електронну адресу як тільки ми його опрацюємо. Прес-служба залишає за собою право відмовити в акредитації на власний розсуд.

Перевага в акредитації надається представникам зареєстрованих друкованих видань, радіостанцій і телебачення, інтернет-порталам та сайтам. Незалежні фотографи (інтернет-фотографи, блогери) мають надати посилання на своє портфоліо та сайт, блог, сторінку, де розміщено анонс заходу.

Представникам ЗМІ, що пройшли акредитацію, для отримання детальної інформації, бейджа і захисного жилета потрібно з’явитися до місця проведення змагань у зазначений в листі-підтвердженні час.

Дякуємо за увагу! Радо чекаємо Вас на змаганнях.

З питань роботи із пресою звертайтеся: (067) 832-33-64 Анна Іллінська або листом press.drift@gmail.com

Якщо у вас є цікаві ідеї та побажання, відправляйте листи на press.drift@gmail.com з позначкою «Співробітництво».