До уваги представників ЗМІ!

Відкрито акредитацію ЗМІ на зимовий Чемпіонат з дріфтингу VFDD WINTER DRIFT, що відбудеться у Вінниці 30 січня. Для роботи ЗМІ на чемпіонаті потрібно пройти процедуру акредитації.
Прийом заявок на перегони триватиме до 28 січня включно. Представники телебачення, кореспонденти газет можуть пройти спрощену процедуру акредитації у день змагань, звернувшись за телефоном 0631867061 (прес-секретар Вікторія Воробєй). З правилами та умовами акредитації ви можете ознайомитися нижче. Слідкуйте за інформацією на офіційних ресурсах змагань.
Акредитація здійснюється прес-службою змагань на підставі заявки, яку ви знайдете в цьому розділі. Заповнену заявку надсилайте на електронну адресу: press.drift@gmail.com.
Підтвердження акредитації надійде на вашу електронну адресу, як тільки ми його опрацюємо. Прес-служба залишає за собою право відмовити в акредитації на власний розсуд.
Перевага в акредитації надається представникам зареєстрованих друкованих видань, радіостанцій і телебачення, інтернет-порталам та сайтам. Незалежні фотографи (інтернет-фотографи, блогери) мають надати посилання на своє портфоліо, блог або сторінку де розміщено анонс заходу.
Представникам ЗМІ, що пройшли акредитацію, для отримання детальної інформації потрібно з’явитися до місця проведення змагань у зазначений в листі-підтвердженні час.
Дякуємо за увагу! Радо чекаємо Вас на змаганнях.

З питань роботи із пресою звертайтеся: 0631867061 – прес-секретар Вікторія Воробєй або листом press.drift@gmail.com

Якщо у вас є цікаві ідеї та побажання, відправляйте листи на press.drift@gmail.com з позначкою «Співробітництво».