До уваги представників ЗМІ!

Триває акредитація преси на ФІНАЛ Drift Competitions of Ukraine, що відбудеться 2-3 вересня в Києві на трасі автодрма “Чайка”. Прийом заявок триватиме до 31 серпня включно. Представники телебачення, кореспонденти газет можуть пройти спрощену процедуру акредитації у день змагань, звернувшись за телефоном (067) 832-33-64. З правилами та умовами акредитації ви можете ознайомитися нижче. Слідкуйте за інформацією на офіційних ресурсах змагань.

Для роботи на Drift Competitions of Ukraine потрібно пройти процедуру акредитацію. Акредитація здійснюється прес-службою змагань на підставі заявки, яку ви знайдете в цьому розділі. Заповнену заявку надсилайте на електронну адресу: press.drift@gmail.com. У разі виникнення питань звертайтеся до прес-секретаря Анни Іллінської за номером (067) 832-33-64 в робочий час.

Підтвердження акредитації надійде на вашу електронну адресу як тільки ми його опрацюємо. Прес-служба залишає за собою право відмовити в акредитації на власний розсуд.

Перевага в акредитації надається представникам зареєстрованих друкованих видань, радіостанцій і телебачення, інтернет-порталам та сайтам. Незалежні фотографи (інтернет-фотографи, блогери) мають надати посилання на своє портфоліо та сайт, блог, сторінку, де розміщено анонс заходу.

Представникам ЗМІ, що пройшли акредитацію, для отримання детальної інформації, бейджа і захисного жилета потрібно з’явитися до місця проведення змагань у зазначений в листі-підтвердженні час.

Дякуємо за увагу! Радо чекаємо Вас на змаганнях.

З питань роботи із пресою звертайтеся: (067) 832-33-64 Анна Іллінська або листом press.drift@gmail.com

Якщо у вас є цікаві ідеї та побажання, відправляйте листи на press.drift@gmail.com з позначкою «Співробітництво».